Usunięcie Klątwy

Czy naprawdę można kogoś przekląć? Tak, jest to możliwe i niezwykle łatwe, wystarczy tylko skorzystać z pradawnej wiedzy bądź tez usług kogoś, kto taką wiedzę posiada.

Jeśli zatem czujesz się tak, jakby podążał za Tobą wielki pech, jeśli rzeczy dotąd proste stały się skomplikowane, jeśli zaczynasz mieć problemy w każdej sferze życia, to może być znak, że została nałożona klątwa. Zwróć szczególną uwagę na uczucie nieustannego zmęczenia, problemy z łaknieniem, wypadające włosy. Jeśli towarzyszą temu straty finansowe, a partner/partnerka Cię opuścili, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że padłeś ofiarą klątwy.

Musisz działać niezwykle szybko, bowiem klątwa oznacza rozpad całego życia: zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Co więcej, oznacza również coraz poważniejsze problemy zdrowotne, a w konsekwencji – nawet śmierć.

Moce zła podążają za Tobą, a by zadać Ci ostateczny cios, mogą nawet posłużyć się tymi, których kochasz.

Rzucanie klątwy opiera się na czarnej magii, zatem i do niej będę zmuszona się odwołać zdejmując ją. Wymagać to będzie Twojej ofiary, w postaci materiałów biologicznych oraz przedmiotu do ciebie należącego, mającego Twoją energię.

Zaklęcia odwracające klątwę są niezwykle silne i skuteczne, a Zło, które cię otacza, zaczyna pod ich wpływem ustępować. Niektóre jednak skutki klątwy mogą być nieodwracalne, dlatego pisz do mnie jak najszybciej, bym otoczyła Cię opieką zanim krzywda Ci wyrządzona.

Proces zdjęcia klątwy trwa 4 dni i 4 noce, podczas których łącze się z siłami ciemności błagając je o ustąpienie. Jednocześnie odwołuje się do ochronnych Aniołów, by wzięci Cię pod swoje opiekuńcze skrzydła.

Cena zdjęcia klątwy to 550 zł. Otrzymujesz ode mnie specjalny zestaw, składający się ze świecy i amuletu, który będzie Twoją tarczą ochronną.

Aby zdjąć nałożoną klątwę będę potrzebowała:

  • twoich danych (imię i nazwisko, data urodzenia),
  • twojego zdjęcia,
  • twoich materiałów biologicznych (włosy, paznokcie, etc.),
  • drobnego przedmiotu do ciebie należącego (który ma twoją energię).

Ocal siebie i pisz do mnie!

KUP TERAZ