Rytuał Namiętności Seksualnej

Czujesz się mało atrakcyjna? Sądzisz, że partnerka już nie patrzy na Ciebie z pożądaniem? Ogień w Waszym związku dawno się wypalił, a chcesz, by znów płonął? Masz dosyć rutyny w sypialni, a Twój partner/partnerka nie ma ochoty na eksperymenty? Daj sobie pomóc, by już nigdy nie musieć borykać się z oziębłością, by stać się atrakcyjnym w oczach drugiej osoby, by rozbudzić swoją seksualność.

Rytuał namiętności seksualnej rozgrzeje Twoje ciało i duszę i sprawi, że już nikt Ci się nie oprze. To wyjątkowy czar, który rozbudzi ukryty w Tobie seksualny potencjał i sprawi, że ogień miłości opanuje również Twoje życie intymne. Nie będzie przed Tobą tajemnic, jeśli chodzi o kwestie seksu, zaczniesz zarówno czerpać rozkosz z kontaktów seksualnych, jak i ją dawać. Co więcej, emanować będziesz seksem również poza sypialnią, ściągając pożądliwe spojrzenia wszystkich, porażonych Twoim wewnętrznym ogniem.

Aby odprawić rytuał odwołam się do zmysłowej bogini Afrodyty. To za jej pomocą cechować zacznie Cię zmysłowy magnetyzm i wewnętrzna charyzma. Zmieni się Twoja postawa, a także wygląd.. Twój głos zapowiadać będzie rozkosze nocy, a spojrzenie – uwodzić.

Rytuał będzie trwał 3 noce, podczas których rozbudzać będę Twoją wewnętrzną moc. Potrzebne będą do tego Twoje materiały biologiczne (np. włosy, paznokcie) lub drobny przedmiot stanowiący Twoją własność. Koszt rytuału to 300 zł. Po ukończeniu rytuału otrzymasz ode mnie olejek, który wcierać będziesz w ciało, zwiększając jego seksualny potencjał.

KUP TERAZ