Rytuał Miłosny

Miłość to najpiękniejsze, a jednocześnie najbardziej złożone z uczuć. Każdy chce kochać i być kochanym, niestety rzeczywistość potrafi być brutalna. Świat karmi się złem i samotnością, dlatego wiele jest rozstań, wiele jest zdrad, często kochamy też bez wzajemności. Czy można jednak to zmienić? Czy można znaleźć partnera na całe życie? Czy można być szczęśliwym u boku danego człowieka?

Odpowiedź brzmi … TAK, często jednak potrzebujemy do tego pewnego wsparcia. W szczęściu w miłości, w znalezieniu partnera samotnym, w rozbudzeniu wygasłego uczucia u tych, którzy są w związku, w przyciągnięciu tego, którego pokochaliśmy bez wzajemności, a wreszcie powrotom tych, którzy odeszli, służy biała magia.

Posługując się wiedza przekazywana w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie, potrafię leczyć złamane serca i dawać szczęście i radość tym, którzy serca te mieli puste i samotne. Uczyłam się zarówno od mojej matki, jak i babki, wiele też podróżowałam po świecie i w każdym zakątku świata widziałam te same miłosne dramaty.

Dlatego mogę pomóc Ci w rozbudzeniu, w przyciągnięciu miłości, łącząc się z moimi przodkami oraz korzystając z całej wiedzy jaką kobieca linia mojej rodziny gromadziła od pokoleń. Zanim odprawimy rytuał, oczyszczę energię wokół Ciebie, by miłość mogła znaleźć właściwą drogę.

Rytuał miłosny trwa 7 poranków lub 7 wieczorów, a każdego dnia przyzywam innego opiekuńczego ducha, by łączył się ze mną mocą w tym dziele przywołania miłości.

Rytuał ten kosztuje 400 złoty. Otrzymasz ode mnie rytualny zestaw oraz amulet, który będzie chronił Cię przed złą energią, przed tymi, którzy nie chcą twojego szczęścia lub chcą odebrać Ci miłość.

Aby wykonać rytuał, potrzebuję od Ciebie:

  • opisu sytuacji,
  • daty urodzenia Twojej i Ukochanego/Ukochanej,
  • Waszego wspólnego zdjęcia.

Prześlij mi te informacje, a wspólnie pracować będziemy nad tym pięknym uczuciem miłości, które wypełni Twoje serce, które sprawi, że to naczynie pragnące ciepła, nie będzie już puste.

KUP TERAZ