Rytuał Egipski

Magia egipska jest bardzo silną magią, usytuowaną na pograniczu białej i czarnej magii, jednak bezpieczny dla obojgu ze stron. Rytuał egipski stosuję szczególnie wówczas, kiedy poprzednie uroki miłosne nie przyniosły oczekiwanego efektu. Może być również stosowany jako pierwszy z rytuałów, bez zwłoki. Jest to najsilniejszy rytuał miłosny!

Jeśli zatem kochasz bez wzajemności, jeśli rozstałeś się z Ukochaną, jeśli zostawił Cię mężczyzna, to rytuał egipski pozwoli znów połączyć Wasze serca węzłem miłości. Dodatkowo rytuał ten działa niezwykle silnie pod względem erotycznym, zatem nie tylko jestem w stanie sprawić, że powróci miłość, ale rozpali się również pożądanie. Co więcej, rytuał służyć może również osobie samotnej, która pragnie się zakochać – razem pomożemy Przeznaczeniu, by postawiło na Twojej drodze właściwa osobę.

Do wykonania rytuału potrzebuję imion, dat urodzenia oraz – jeśli to możliwe – Waszej wspólnej fotografii.

Rytuał ten jest rytuałem słońca i trwa 7 kolejnych dni.

Jego koszt to 450 zł. Otrzymasz ode mnie specjalny rytualny zestaw, bowiem w trakcie rytuału będziemy łączyć swoje energię.

Wykonałam w swoim życiu już wiele rytuałów egipskich i w pełni poznałam ich moc. Jeśli zatem chcesz kochać i być kochanym, to rytuał dla Ciebie!

KUP TERAZ