Klątwy to magiczne zaklęcia nakładane na ludzi z zamiarem wyrządzenia im krzywdy. Zamierzona szkoda może wahać się od zwykłego rozdrażnienia i stresu psychicznego po chorobę fizyczną i cierpienie, a nawet śmierć.

Ktoś wyrządził Ci krzywdę? Pragniesz zemsty na wrogu? Mogę w Twoim imieniu nałożyć na tę osobę klątwę.

Klątwa ma swoje źródła w czarnej magii i jest niezwykle skutecznym narzędziem walki z przeciwnikiem, dlatego musisz być przekonany, że tego naprawdę chcesz. Wraz z nałożeniem klątwy proces zniszczenia bowiem postępuje i trudno jest go odwrócić.

Wykorzystując moc zaklętą w lustrze i czarne świece wzywam dla Ciebie siły ciemności. One pomagają siać zniszczenie w życiu i organizmie Twojego wroga. Trzech przedstawicieli świata mroku wspiera mnie w klątwie, stając się portalem pomiędzy światem rzeczywistym, a tym, co istnieje poza naszym zmysłem pojmowania. Po rzuceniu klątwy Zło towarzyszyć będzie Twojemu wrogowi nieustannie, szukając najmniejszej nawet okazji do wyrządzenia szkody i czerpiąc energię ze swojej ofiary.

Używane przeze mnie zaklęcia są jednymi z najpotężniejszych, odwołuje się do pradawnych źródeł Zła i Zniszczenia.

Koszt klątwy to 500 zł.

Rytuał nałożenia klątwy przeprowadzam trzy noce, z każdą kolejną domykając przeznaczenie Twojego wroga. Otaczam również opieką Ciebie – ochroni Cię amulet, który ode mnie otrzymasz, wraz ze szczegółową instrukcją, w jaki sposób go wykorzystać.

Aby nałożyć na daną osobę klątwę, będę potrzebowała:

  • danych tej osoby (imię i nazwisko, data urodzenia),
  • zdjęcia tej osoby,
  • jej materiałów biologicznych (włosy, paznokcie, etc.).

KUP TERAZ