Czarne Wesele

Czarne wesele to najsilniejszy rytuał w miłosnej magii, którego wynikiem jest związek dwojga ludzi na całe życie. Należący do czarnej magii obrządek jest bardzo skuteczny, dlatego też musisz być przekonany, że rzeczywiście chcesz związać swoją przyszłość z daną osobą.

Rytuał czarnego wesela nie tylko sprawi, że z Ukochanym czy Ukochaną połączy Cię silna więź uczuciowa, ale uniemożliwi każdej ze stron wejście w inny związek.

Jeśli jednak jesteś pewny, że z daną osobą chcesz być aż do śmierci, że nie planujesz zakładać rodziny z nikim innym i pragniesz drugiej osoby na wyłączność, mogę Ci pomóc. Odprawiany przeze mnie rytuał zwiąże Was już na ZAWSZE miłosnymi kajdanami. Dzięki temu odzyskasz poczucie bezpieczeństwa i pewność, że jesteś kochany / kochana i że ta miłość będzie trwała wieki.

Czarne wesele wymaga jednak użycia potężnej magii i przywołania sił ciemności. Wymaga wielkiej wiedzy i odwagi, rytuał ten odprawiają wyłącznie doświadczeni magowie, którzy nie obawiają się jego siły.

Cena tego rytuału, to 500 zł. Aby go wykonać, będę potrzebowała krwi jako materiału biologicznego oraz zdjęć każdej ze stron. Wówczas odprawię obrządek czarnego ślubu, wykorzystując do tego specjalny ołtarz i narzędzia – ceremonia ta przypomina nieco prawdziwy ślub. Tyle tylko, że czarne wesele łączy ludzi na wieki…

Przed odprawieniem rytuału musisz zdecydować, czy ma to być rytuał jedno czy dwukierunkowy. Ten pierwszy sprawi, że druga osoba pokocha Cię już na zawsze, ten drugi sprawi, że i Twoje uczucie nigdy nie wygaśnie.

Wykonanie tego rytuału, podobnie jak wielu związanych z czarną magią, wymaga ochronnych zaklęć i amuletów. Dlatego nie obawiaj się czarnej magii – otrzymasz ode mnie specjalny amulet, który ochroni Cię przed działaniem sił nieczystych.

KUP TERAZ