Rytuał Separacyjny

Zwykle chcemy, by przywiązać do siebie drugą osobę, chcemy rozbudzić jej miłość, pozostać z nią na zawsze.

Są jednak takie sytuacje, że niezbędna jest odwrotna interwencja – chcemy odejść, rozstać się, uważamy, że Nasz związek dobiegł już końca, a druga osoba nie pozwala nam odejść. Konieczny wówczas jest rytuał separacyjny.

Komu rytuał może pomóc? Osobie, która nie może odejść, która nie może z uwagi na partnera czy partnerkę nie może się uwolnić i zacząć nowego życia. To również rytuał, który pomaga odciąć od Nas osobę, która darzy nas uczuciem, a której miłości nie chcemy.

Rytuał pomaga również ratować małżeństwa – jeśli Twój partner lub partnerka zakochał się w inni osobie, rytuał separacyjny może skończyć z tą miłością.

Rytuał separacyjny jest rytuałem białej magii, więc jedyne konsekwencje jego użycia, to efekty, jakich można się spodziewać. Polegają one na wygaszeniu miłości i odejściu osoby, której nie darzymy uczuciem. Jest to szczególnie pożądane w sytuacji, kiedy druga strona nie chce dać nam rozwodu twierdząc, że wciąż kocha. Tym samym i Tobie odbiera szansę na ułożenie sobie życia.

Koszt rytuału separacyjnego to 350 zł. W celu odprawienia rytuału będę potrzebowała materiałów biologicznych (Twoich i osoby, której miłości już nie chcesz).

Mogę Ci pomóc pozbyć się takiej niechcianej miłości, mogę dać Ci szansę na szczęście. Napisz do mnie, opisując w kilku zdaniach Twoją sytuację, a ja skontaktuje się z Tobą niosąc pomoc.

KUP TERAZ