O mnie

Jestem Kira Fjamme i pochodzę ze starego, ormiańskiego rodu czarownic. W arkana sztuki magicznej wprowadzała mnie moja babka, następnie matka. Korzystam zarówno z białej, jak i czarnej magii, pomagając ludziom osiągnąć to, czego chcą.

Przez wiele lat zgłębiałam magię również poza granicami kraju, czerpiąc wiedzę od szamanów, uzdrowicieli, słowiańskich szeptuch i egipskich magów.

Nie jestem, jasnowidzem, nie mam szklanej kuli, mam za to potężny dar, rozwijany przez lata, który pozwala mi kontaktować się z mrocznymi siłami, ale także czerpać z mocy natury. Korzystam ze starych ksiąg i zaklęć, które są w mojej rodzinie od wieków, ale także poznaje nowe techniki pracy z energią, karty Tarot nie mają przede mną tajemnic.

Pomagałam już Kochankom, którzy chcieli być razem, małżeństwom, które się rozpadły, samotnym, pragnących znaleźć uczucie. Pomagam skrzywdzonym i zranionym, którzy chcą zatrzymać przy sobie miłość na wieki, ale także tym, na których została nałożona klątwa.

Już setki osób cieszą się szczęściem dzięki odprawianym przeze mnie zaklęciom szczęściem. Kontaktując się ze mną możesz liczyć na wysoką skuteczność rytuałów oraz indywidualne podejście. Każdy przypadek jest bowiem inny, wymaga innych ziół, innych zaklęć, przywołania innych duchów.

Opisz mi swój problem, a wspólnie znajdziemy jego rozwiązanie. Sprawię, że Wszechświat będzie Ci sprzyjał.

11 odpowiedzi na “O mnie”

umnie nie od razu był efekt rytuału. tak po trzech miesiącach wruciłą do mnie ukochana. jeśłi potzrebujsz pomocy napisz do kiry u mnie rytuał zadziałałą.

Nie spodziewałam się takich efektów. Nie minął nawet miesiąc a znów jesteśmy razem i jesteśmy tacy szczęśliwi!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *